sklep dziecięcy radondo
radondo sklep dla dzieci

Marka radondo.pl to sklep internetowy utworzony z myślą o dzieciach. Właścicielem marki jest Gabinet Psychologii i Psychoterapii Monika Chrapińska-Krupa, NIP 701-001-32-90 oraz domenie https://www.spokojwglowie.pl/

Swoją działalność prowadzę jako psycholog dziecięcy oraz psychoterapeuta na terenie Kobyłki i okolic. Więcej informacji o mnie na https://www.spokojwglowie.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom ze strony najmłodszych postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą mogły znaleźć dla siebie wiele ciekawych propozycji.

Pracując z dziećmi jako psycholog dziecięcy znam wiele możliwości spędzania wolnego czasu na zabawach i grach, które rozwijają i kształcą. Nasz sklep radondo.pl oferuje szereg gier i akcesorii, które z punktu widzenia psychologa dziecięcego są jak najbardziej odpowiednie. Opis zalet poszczególnych produktów jest stale prowadzony na naszym Blogu.

W naszej ofercie znajdą również państwo książki, które mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Ponadto oferujemy również odzież.

Dzisiejszy świat dziecka przepełniony jest ekranami (TV, smartphone, tablet itp.). Z tego powodu w naszym sklepie tworzymy alternatywę poprzez gry i zabawy, w których dawniej my rodzice zatracaliśmy się. Wydaje się, że z biegiem lat niektóre z nich zmieniły swój charakter. Podobnie z upływem czasu powstały nowe wersje. Z pewnością najbardziej godne uwagi i najważniejsze jest, że nadal są edukujące, uczące logicznego myślenia, empatii i pokonywania trudności.